Havajská masáž Lomi Lomi

Říká se o ní, že je to umění. Perla mezi masážemi. Laskavé ruce. Dlouhé, rytmické tahy předloktím jsou střídavě doplněny prací dlaní a prstů. Jednotlivé odloučené oblasti těla se tak opět propojují v jeden celek. Uvolňuje, očišťuje, rozpouští blokády. Povznáší tělo i ducha.

Tato masáž zahrnuje masáž rukou, dekoltu, nohou zepředu, nohou zezadu, hýždí, zad a šíje. Jedná se o jednu z nejluxusnějších masáží.

Účinky masáže:
stimuluje krevní oběh a lymfatický systém
hluboce relaxuje a harmonizuje
odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí
uvolňuje kloubní spojení
pomáhá detoxikaci organismu

Indická masáž hlavy a ramen

Tradiční indická masáž hlavy má tisíciletou tradici. Je prováděna jednoduchým promasírováním hlavy s využitím prvků shiatsu a ajurvédy, je rozšířena i na šíji, ramena, paže, obličej a krk. Správně provedená masáž je velmi účinná a v kombinaci s aromaterapií, která pročišťuje mysl a uvolňuje emoční stres, dokáže masírovaného zrelaxovat, ulevit od bolesti hlavy, ale i energeticky vyladit a pročistit. Působí protistresově na celé tělo, uklidňuje, podporuje regeneraci, uvolňuje emoce. Bezprostředně po masáži bychom si neměli plánovat žádnou tělesnou aktivitu ale spíše odpočívat a dále relaxova

Královská ayurvédská masáž Dátá Snéhan (90 minut)

Jedná se o celkovou masáž těla vonnými oleji zaměřenou především na svaly, šlachy a úpony. Snéhan znamená hlazení těla s něhou. Základní terapie ajurvédy, která připravuje tělo pro náročnější techniky protahování svalstva.

Shiatsu celkové ošetření

Shiatsu je prastará japonská léčebná metoda, teoretickou základnu mu poskytuje tradiční čínská medicína. Řadí se mezi masážní techniky, ale rámecmasáže značně přesahuje. Shiatsu znamená v překladu tlak prsty. Pomocí tlaku palců, prstů a dlaní, ale též kolen, loktů nebo chodidel na příslušné body na těle (tzv. tsubo body) je znovu obnovována energetická rovnováha těla. Cílem shiatsu je podporovat proces sebeuzdravování a osobního růstu skrze vyrovnávání energie Ki/Čchi v těle. Tělesně-duševní pohoda člověka jako jednota těla, mysli a duše závisí na harmonickém toku této energie. Shiatsu masáž zvyšuje sebeuvědomění, citlivost a uvolňuje napětí. Podporuje a vyživuje životní sílu.

Účinky masáže jsou hluboce relaxační a zároveň posilující a osvěžující. Odborně prováděná shiatsu masáž podporuje obecné zdraví jedince a může být užívána jako prevence péče o zdraví. Může také pomoci lidem procházejícím krizí, těžkým obdobím nebo procesem změny. Může pomoci při odstraňování širokého spektra fyzických obtíží. Lidé věnující se shiatsu se brání zjednodušenému výkladu, že jsou schopni léčit. Důležité je rozpoznat, že v těle něco nehraje, že existují jisté varovné příznaky, a poté vyladit proudění energie do té míry, že k nemoci vůbec nedojde.

Zdravotní masáže celého těla

Zdravotní masáže celého těla, či jen jeho částí, podle Stanislava Flandery.

Comment (2)

  • Marta Sorhondo| 25. 8. 2018

    Dobrý den, měla bych zájem o 2 dárkové poukazy na dvě masáže(indická masáž hlavy, havajská masáž Lomi lomi). Prosím o zaslání ceny. Moc děkuji. Marta Sorhondo

  • Romana Kostalova| 23. 12. 2018

    Dobry den, je mozne se k vam objednat na shiatsu masaz?
    Dekuji a preji pohodove vanocni svatky.
    Romana Kostalova